Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz bkercso #105095 üzenetére

    Nálam tv megy optikán NODE-ba. Onnan le tudom oszatni, hogy honnan akarok zenét és hogyan. Ha analógon, akkor ugye erősítő, vagy bt-on keresztül. Van két bt fülesem, egyik egy Pioneer SE-MS7BT [link] és egy Galaxy mini buds [link]. Első csak 4.0-át tud, de attól még igen jó hallgatni. :) A Buds vaskosabb, paplanosabb a pionál, de nem is audiofil célokra vettem. Mindkettőt tök jó hallgatni egyébként, akár órákig, mindenféle fej és fülfájás nélkül. Mondjuk a Pio nagyságrenddel kiegyensúlyozottabb és kevésbé basshead. Vagy egy kis JBL fülesem is [link], ami persze jóval olcsóbb náluk, jóval "egyszerűbb" is a hangja, bár nem rossz az sem áráért szerintem. Szóval a bt, mint forrás manapság tök jól szól. Telefonról amúgy pont ugyanezt hallom bt-on keresztül. Első helyen a Pio, aztán Mini Buds, aztán vezetékről a JBL. Ja, az igazsághoz hozzá tartozik, hogy a Poineer-t kábellel is lehet csatlakoztatni és úgy valamivel jobb, bt-hoz képest, de nem nagyságrenddel, viszont elég jól hallhatóan. Ettől függeltenül én bt-on használom, mert annyival nagyobb szabadságot kínál, hogy nem bánom a picit "gyengébb" hangminőséget. A tévé is (LG oled) tud bt-t, de annak az adapternek a hangja borzasztóan gagyi, ugyanezekkel a fülesekkel hallgatva. Komoly "bizonyíték" ez arra, hogy mire képes egy "normális" streamer, vagy bármilyen külső eszköz dacja és vagy bt adaptere, hogy még azon keresztül is hatalmas javulást hoz hangban a tévé saját bt adapteréhez képest. Önmagában a tévé bt-át senkinek nem merném ajánlani, mert (kis túlzással) alig jobb, mint a saját hangszóróin keresztül hallgatni.

    #105096Dorien Ezt én is így gondolom, de látod, mások szerint "ultragagyi". :)

    #105097lapalapa "a streamerek cél hardverek, jobb hangjuk van, mint egy pc-nek (win+foobarral tovább rontva a hangon). "
    Pont így gondolom én is.

    [ Szerkesztve ]

    "csak a zene van"

Új hozzászólás Aktív témák