Hirdetés

Aktív témák

  • #70869248

    törölt tag

    válasz -Mike- #41508 üzenetére

    Mindig tetszett ahogy Alonso vezet, most is.
    Nálam az a helyzet, hogy szinte minden pályán van egy vagy két rész ami jó..ez is olyan.
    Van az eleje ami döngetés, jó nagy lassítóval...ez lenne az előzéses rész.
    Aztán elkezdődik a lassú rész..na ez még így onboard-ból nézve is kínszenvedés, nagyon törni kell az autót, gázelvétes kanyarrafordulás, nincs egy jó vigyorgós kigyors.
    ha azt hiszem hogy tudok elemezni és megpróbálom akkor:
    1: célvégi elfordulás, első kenyar: nagyon szimpla, lassú sebességről kanyarból nyitó bőgáz kigyors egy nagy egyenesre.
    2: a következő (jobb) kanyar jó, szép ahogy átesik az enyhe balra rázókövére...ezt lehet élvezni, pont jó a fordulat.
    3: az ezt követő jobbos jó lassító, kicsit el is úszott a hátulja mert bukkant kicsit fékre...szal a fékje az odafigyelős, de egyébként összességében ez is szimpla nálam.
    4: a nagy döngetés után kicsit hasonló a helyzet mint előbb, de enyhébb, a kigyorsa mindkettőnek túl szűk ahhoz hogy igazán rá lehessen nyitni.
    5: utána jön a 'technikás' rész...ami az is, látszik...de élvezni nem igen lehet sztem.
    De a közepétől (visszafordító közepe és kigyorsa) megint egész jó, látszik ahogy emelkedik a tempó.
    6: a vége, a célrafordulás megint nagyon szimpla sztem.

    Nem rossz egyébként, de sztem ennél Brno is jobb lenne az F1-nek, ott is lenne nagy szenvedés a középső szakaszban :D
    Viszont ott az első kanyar sztem jobb, a középtől kijöve, a lejtős kisegyenestől meg már állat :D
    szerk:
    olyan hülye 'egér pályák' ezek, odaérjen mindenhova a mentő meg a daru, meg jól kamerázható legyen, de valahogy olyan izzadságszagúak, itt az előzési lehetőség nesztek, itt az aero rész nesztek, és van persze egy mechanikából megoldandó rész is hogy kompromisszumot kelljen kötni a beállban, és persze valahova tegyünk egy 'valamilyen jellegzetességet'.
    kicsit szigorú vélemény, de ezt gondolom, nincs sok nagyvonalúság. :(

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák