Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BÁ Nutrition

    addikt

    válasz Sn[4k3] #25 üzenetére

    én kosaraztam nb1 ifi szinten, gyakran volt hogy napi 20-25 km-t futottunk naponta. nagyon jó állóképességem volt, de ettől még pont nem fogsz legyőzni senkit semmiben, max futásban egy edzetlen embert, meg ugye kézilabdában, kosárban szintén..

    integra: most arról felesleges beszélni szerintem hogyha abbahagysz valamit akkor mennyi idő alatt párolog el az edzettségi szinted. ha bármiben komoly sportértékkel bíró szintet elérsz és abbahagyod hónapokig-évekig akkor ugyanúgy formán kívül kerülsz.. legyen az gyúrás, súlyemelés, úszás, kosárlabda, akármi..
    pl emlékszek hogy nem olyan rég nyári időszakban megvertük fociban a németeket 2-0ra ugyebár Torghelle Sanyival, a mankester junájtidot a zalaegerszeg :) meg az olaszok ellen is hoztunk döntetlent vagy 1-0-t nem emlékszem kb 2005 körül..

    ugyanígy van gondolom a kettlebell is, hogy nem csinálod fél évig akkor tuti nem fejlődsz tőle olyan irányban hogy még 10 kilóval jobban megy :)

    bocs az offért fegyencedzők :)

    youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Új hozzászólás Aktív témák