Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emiki6

    veterán

    válasz itouchfan #15731 üzenetére

    Nem hiszem, hogy sok tapasztalat lenne itt. Nekem xtrain van, bár abból az újabbat venném már, a régebbiből nagyon hiányzik nekem a párnázottság.
    Nekem túl nagy macera ki be rakosgatni a súlyokat a mellénybe, egyszerűbb venni egy 5, egy 10 és egy 20 kilósat és azt vinni ami épp kell.

    Amúgy 20 kiló nagyon nehéz, ameddig rajtad van folyamatosan fáraszt, bár tuti meg lehet szokni. Azért azt parkba kivinni már-már edzés értékű.

    Illetve tudom még ajánlani a bokasúlyt a gorillasportnál vettem egy pár 4 kilósat, azzal egyből 8 kilót rá tudok pattintani a bokámra. De az egy pár 2 kilós is jó cucc (az egy kilósoknak már nem sok értelmét találtam).
    Szerintem jobb bokára tenni 8 kilót +10kg mellény, mint 18 kg mellény. Nameg a bokasúlyhoz 20kg mellény is felvehető.

    Én a mellényt igazából csak otthon, bolgár guggolás nehezítésére szoktam használni.

    A súlyöv + súly inkább konditerembe, home gymbe jó. Streetliftingre azt szokas használni, nem testsúlyokat. Bár Matteo csinált 16 kilós bokasúlyokat :D [0:13]

    Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

Új hozzászólás Aktív témák