Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Márton111

    aktív tag

    válasz thyeby #9513 üzenetére

    Valóban visszakereste , ugyanannak a gyártónak egy 3x drágább típusára cseréltem egykét napon belül.
    Valamint azt én úgyhittem Rambónak tervezték, mert korábban bozótirtáshoz használtam az elvadult rézsűnkön a csuklóvastagra nőtt ágakat kinyúló sövényt stb vágtam és közben sokszor lefojtotta a lehajló átvágott ág.Gondoltam Metabo-s biztonsági kuplungja megvédi.Hát lehet hogy nem azonnal halt ki , de valszeg avval lerövidítettem, a zéletét :) Még előtte sok sok fa oszlopot vágtam vele szabadkézi vezetéssel , teljes vágási mélységben...Szóval ez se tesz jót egy körfűrésznek , én meg azt hittem amit a motr bír azt bírja .Nos ez volt az első gépem nyugodjon békében :)
    A szélezés még nem nagy terhelés, de asztalban már nem akarom koptatni , hanem épintek egy fajin körfűrészt :) Meggyüt a 3KW-os mocihoz méretezett ganz motrvédős mágneskapcsoló, segédkapcsoló áramkörrel (ami az elszívó számára szolgál a körfűrész indításával a szippancs is összekapja magát :) ) Azon gondolkodom ezt a segédkapcsolót a segédei tuningolására nem tudná-e hasznosítani jimy_l :)
    Egy ládában gyűlnek a zalkatrészek :) Kell még MCU 1,5mm2-es vezeték 70m, menetes szárak,mindenféle vastagságban , mutterok és fakötésű alátátek, 2collos bükk padló, és egy fain tengely a lapnak ékkszijtárcsa meg egy ékszíj meglátjuka mocin levő jó lesz-e mert kényelmes lenne ha rajat is maradhatna mindjárt amivel vettem, meg 2 új 250-es freud lap (hoszzvágó).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák