Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    válasz atm*RefeeZ #2605 üzenetére

    az a pöcök majd ki lesz mudboxolva kb így: [kép]

    nyúltáp: thx, ez még nem volt meg nekem :D
    mellesleg a méret még kérdéses, nem akarjuk túl nagyra, mert akkor nem tudjuk normálisan berendezni, hisz csak 3 ''grafikus'' dolgozik rajta... de én amúgyis szeretek nagy dolgokat csinálni, így én a méret növelése mellett lobbizok, mások meg a stagnálásán... hát az ember az méretarányos, maga az épület pedig egy amerikai templom méretein alapul (azt találtam meg elsőnek... valami 90x50 méteres lehet tán...). Finom részletek jöhetnek, mennek majd bele a mudboxba, ha minden jól megy... A reneszánszosabb vonalat én is csípem, de a projekt nem valódi létező templom, hanem egy poszt-apokaliptikus retro goth-neo cyperpunk templom :D a poszt apokaliptikus az poén benne, de a többi halálkomoly :D
    kicsit az alien 1 féle emberi világot akarjuk behozni (ahogy az emberek a 70-es években elképzelték a jövőt, tehát inkább CRT, mint LCD, katódcsövek, kábelek... zöld karakteres kijelzők :D. Az orgona kicsit gótikusabb, sőt inkább kicsit dark gothic stílus lenne... az egész romos lesz, de elsőnek megcsináljuk épen, majd utána romboljuk :D

    Ref: bocs, de ennyit hirtelen nem is tudok hol elkezdeni kritizálni :D csak így tovább :D

    Nyúltáp: a képeket meg thx, beszedtem vagy 2-300-at, de ezek még nem voltak meg, és adtak pár jó ötletet... Csak ezek főként katedrálisok, mi meg nem ekkorát csinálunk (elvileg, de én lobbizok mellette :D). Hát valószínűleg ilyen, ekkora szobrok nem lesznek, az azért sok meló lenne nagyon, de ki tudja :D

    [Szerkesztve]

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák