Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tiédetis

    senior tag

    sziasztok

    Segítséget szeretnék kérni, mert most vagyok ott, hogy kivágom az egészet :)
    Ott kezdem, hogy eddig működött rendesen, transmission-t használok torrenthez.(sicc)
    Azonban szolgáltató cserélte az ONT-t egy Technicolor 2335-re.
    Van még egy AX1800-as router mögötte, ami wifi miatt van, tehát nem ez tárcsáz be.
    A leírás alapján próbálkoztam, de kb. semmi. Legfőképpen azt írta, hogy a port nincs nyitva.
    ONT-ben, beállítottam amit gondoltam, hogy kell, portot is beállítottam mégsem történt semmi.
    Próbáltam az upnp-t be is hozta, de továbbra se nincs forgalom.
    Elég sokára jöttem rá, hogy a két ONT IP címe nem azonos. Átírtam (192.168..1.1 címe, így a leírást követve 192.168.1.2-öt adtam meg 255.255.255.0, hálózati interfésznél ugyanígy, átjárónak 192.168.1.1)
    Szolgáltatások -- ftp - ftp engedélyezése pipa, port tartománynál az alapértelmezettnél pipa.
    router: próbáltam ipv4 portforw.-ot beállítáni. Itt van egy rakat kiválasztható protocol, itt gondolom ftp server ami kell. űitt viszont nem tudok portokat megadni egyedileg.
    upnp-vel megtaláltattam, 9091 LAN portot, és 60687 WAN portot ad meg. de így sem működik.
    transmissionban is ha 9091-es portra kérek tesztet, ez sem találja meg
    Szóval hogyan tovább? Nem vagyok nagyon hozzáértő, tehát bocs ha kusza a dolog.

    Szellem bullok, T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

Új hozzászólás Aktív témák