Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • unskillful

    tag

    Na sziasztok!

    Véletlenül találtam rá egy eddig számomra ismeretlen Rom-ra a V970M-hez, mint fentebb is írtam, leginkább az elméletileg erősebb vaku miatt keltette fel az érdeklődésemet. Mivel nem jártam sikerrel, azzal, hogy valahogyan kiszedjem belőle a nevezett zseblámpa alkalmazást, ezért úgy döntöttem, hogy kipróbálom a ROM-ot.

    Ez egy orosz ROM a pontos neve: VITRIB V2.4.1 for ZTE V970M JB 4.1.2

    Tapasztalatok:
    Az első indításkor meglepődve tapasztaltam, hogy egy cyanogen mod boot image fogad...
    Telepítés után minden orosz, nincs csak kizárólag orosz billentyűzet telepítve. Viszont tartalmazza a magyar nyelvet, a fordítás teljes és miután felraktam egy másik (swiftkey) billentyűzetet, már íni is tudtam magyarul.
    Egy alap Gapps van benne Play, gmail, és néhány + program (többek között a flashlight nevű zseblámpa app).

    A kinézet elsőre furcsa: a gyári launchert nem ismertem fel, de használható, és viszonylag gyors. A szövegméret óriásra van állítva. Miután személyre szabtam a saját ízlésem szerint (Nova launcher, Miui ikonok stb) tökéletesen használható volt. Feltelepítettem a szokásos programjaimat, mind felment hiba nélkül, semmi sem FC-zett. :C

    A Vaku: végre magam is ki tudtam próbálni a Flashlight zseblámpa programot. A különbség a telefon eddigi fényéhez képest látványos(szinte hihetetlen..) :C . Úgy világít, ahogy alapból kellene (kellett volna). Ráadásul fényképezéskor is sokkal erősebb a vaku mint eddig. Az érdekes az, hogy másik zseblámpa alkalmazással (tiny flashlight +led) ugyanúgy világít, mint régen.. :W

    A kamera ugyanolyan, mint a Bruno féle romokban (nincs pink beütés, mint a 4.2.2-ben)
    Antutun pontra ugyanannyit teljesített, mint a Bruno féle V1.2MOD

    Rakok fel pár képernyőmentést:

    Ami még pozitív tapasztalat, hogy szépen egyenletesen használja az akkut, és eddig ennek volt a legkisebb a memória használata: a rendszer kb 300-350 MB-ot használ.

    Most fent marad ez egy-két hétig, mert eddig semmi negatív tapasztalatom nem volt.

    [ Szerkesztve ]

    The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

Új hozzászólás Aktív témák