Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • umek7

    őstag

    válasz Deeday #8769 üzenetére

    Mint elmondtam óriási hálával tartozhat mindenki annak az x embernek aki önerőből a mint már leírtam egyszer milyen kérdésekre (1.hsz, kereső, hungariandroid) is választ ad. A régi motorosokról meg már nem is beszélve akik még mindig ingyen, önerejükből, szabadidejükből foglalkoznak olyan userekkel akik nem képesek megérteni 1 oldalnyi lépésről lépésre való magyar leírást, viszont ennek ellenére is segítenek, és rávágják az egyértelmű kérdésre is a megerősítő választ mindenféle gúny vagy rosszindulat nélkül. Ha szerinted ez nem így van akkor kérlek cáfolj meg, de előtte ajánlom hogy tanulmányozd ezt a topikot alaposan, vagy csak legalább pár oldalt randomból belőle, mert különben óriási arcra esés lesz a vége. Ezt csak azért írom mert te pedzegetted azt hogy ez nincs így. És igen, a fórum erre való, de azért mindennek van egy határa. A srácnak (na ebbe végképp nem akartam belemenni) csak egy darab kattintást kellett volna tennie amit a segítőkész urak be is linkeltek neki, de nem, azért nehogy már el kelljen olvasni a már előre elkészített dokumentációt, neem, inkább írják le újból, ötszázhatvannégyezredjére is a többiek. A kereső létezését meg sem említem, mert minek. Egyébként ha annyira aktív lennél ebben a topikban (aminek már bizonyosult az ellenkezője, hogy nincs így) akkor azt is tudnád hogy nem szokott minden egyes segítség kérővel ilyen kalamajka lenni, csak pár kivételes egyén akad akivel ez előfordul, de nyilván azok az userek a hülyék akik több hónapja (ezzel keveset is mondtam) aktívan segítik a ZTE Blade felhasználókat minden téren (ROM készítés, ilyen téma, tégla élesztés, stb, inkább bele sem kezdek). Részemről befejeztem, a kemény magnak pedig kitartás.

    (#8766) papafater1

    ITT megtalálod a szükséges driver csomagot, recoveryt, és annak telepítési módját.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák