Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • .DLL

    veterán

    Sziasztok! Igen rég jártam erre, még február-március környékén, azóta nemigen piszkáltam a Penge lelki világát, de látom már egy új topikot is kellett nyitni. :C
    1-2 haverom is szemezik a Blade-el és hadováltak valami gen1-ről meg gen2-ről és gyári 2.2-ről, én meg csak pislogtam, hogy mivan? Nagyon mélyen azért nem érintett a dolog, lévén hónapok óra 2.2 van nálam is, de na azért utána olvasnék a dolgoknak.

    Gondolom itt a fórumon is ki lett már vesézve előről-hátulról hatszázszor a téma.

    Tudnátok mondani egy körülbelüli dátumot, ahonnantól kikristályosodtak a tények ezekről a dolgokról, gen1-gen2 különbségekről, stb., hogy honnan olvassam el a fórumot. Csak ennyit kérek.

    Köszönöm szépen!
    :R

    (P.H.)

  • .DLL

    veterán

    válasz #19617792 #27028 üzenetére

    Nem mondod, akkor igaz? Végre kiadta a ZTE 2.2-vel szerelve a Bladet? És szerdán? :D :D

    Az, hogy év elején, kicsit túlzás mert februárban még napi szinten mentek a "szerdai poénok". ^^
    Tehát még mindig szeretnék egy körülbelüli dátumot, hogy mikor jött ki, meddig tekerjek vissza. Sajna a 2.2 olyan gyakran szerepel a topikban, hogy a keresővel nem lettem beljebb, de onnantól (hogy ez kirobbant, mert gondolom nagyot szólt) szívesen elolvasgatnám a fórumot.
    :B

    (P.H.)

Aktív témák