Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nohab61

    aktív tag

    válasz tariattila #263 üzenetére

    Hát a többieknek mondom maradok Nohab61 :D:D:DDD az környezetbarátabb mint a szergej :D!

    Hát én vettem egy fülest méghozzá ezt, kicsit féltem tőle mert kínai bolt és ezért összegyűjtöttem az összes tesztet hogy mit kell nézni rajta az eredetiségnél. Hát azt kell mondjam kellemesen csalódtam :DDD de tényleg minden teszten átment a fülhallgató (mondjuk láttam olyat a feltöltött képeknél ami fake volt de amit én kaptam az szinte biztos eredeti, szóval aki rendel az izgulhat mit kap :) de annyiba rendesek ha lefényképezed hogy mi alapján mondod hogy nem eredeti akkor vissza kapod a pénzt, persze csak ha igazad lett :DDD). Úgy szól mint még egy fülhallgatóm sem, sőt a nagy filipsz fejhallgatómat is veri :) Blade-nél 50% hangerőn nem hallom a külső zajokat már az utcán. Persze ahogy néztem a számok számítógépről hallgatva kicsit jobb minőségben jönnek át rajta mint a blade-ről :DD, de persze ez utcán aztán tök mindegy :DD
    (Persze ha nem eredeti akkor is nagyon jó a füles :DDD Csak Micimackó meg ne tudja hogy nálam van)
    Hát röviden ennyi

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák