Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • sagesz93

    addikt

    válasz djozsi #13030 üzenetére

    Az ios-re írt játékok rendkívül jók.
    Az android még le van maradva.
    Szerintem nagyon jól el lehet játszadozni touchscreenen. Legalábbis én nagyon elvagyok velük.

    [ Szerkesztve ]

  • Brutális eb

    addikt

    válasz djozsi #13030 üzenetére

    Túlmagyarázod sajnos a dolgokat én csak válaszóltam arra tényekkel leírva amit te mondtál.
    Sajnos az,hogy te nem tudod élvezni az okostelefonokon a játékokat meg ez csak divat meg baromság játsz inkább otthon túl kategórikus általános kijelentés volt részedről amivel szerintem itt sokan nem értenek egyet ha kicsit olvasól is láthatod mennyien élvezik a játékokat.Ezt el kellen fogadonod és nem butuságokat fröcsögnöd.
    Elég lett volna annyi,hogy neked nem jön be és nem ideológiákat meg feltételezéseket gyártanod.
    Mint írtam sajnálom azt az egy mondatot ha sértő volt számodra de,hogy még mindig csak ebbe tudsz kapaszkodni számomra vicces.

    Ui.megvettem a fifa 10-et haláli jó.
    Asztali gépen utálom a sport játékokat telon viszont remek időtöltés.
    Most olvastam egy külföldi fórumon,hogy készűl a diablo,1,2 portolása androidra.
    Az lesz ám csak a móka.

    További szájkaratét privátban kérném köszi és bocs a topiklakóktól.

    [ Szerkesztve ]

    Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

Aktív témák