Hirdetés

Aktív témák

  • Austin F.

    tag

    válasz volvoguy #7295 üzenetére

    "Üdv. Én a Mobilhálózatokat kilőttem a szoftverben, mivel egyből leveszi a pénzt a kártyámról. Így ugye most nincs 3G. Viszont így az ingyenes Facebook-ot sem tudom megnézni.
    Az nem lenne megoldás, ha visszakapcsolnám a Mobilhálózatok-at, és bepipálnám, hogy Csak 2G használata?
    Illetve még annyit, hogyha ki van kapcsolva a Mobilhálózatok, akkor van értelme bekapcsolni a 2G-t hogy csak azt használja? Kíméli az akkut?"

    Igen, az akkut jobban kíméli, ha 3G helyett csak EDGE-n netezel, viszont a pénzedet ugyanúgy viszi, mivel akkor is ugyanazt a mobilnet-csomagot használod, mint 3G-vel, viszont lassabb lesz a kapcsolatod.

    A megoldás: töltsd le a Marketről az APN on/off Widget alkalmazást, és tedd ki a főképernyőre.
    Ennek ikonjára kattintva ki-be kapcsolhatod a mobilnet-hozzáférésedet.

    Megjegyzések: Az alkalmazás az APN beállításaidat módosítja ide-oda, tehát ha éppen kikapcsoltad vele a mobilnetedet, akkor ne csodálkozz, ha az APN beállításaid között hülyeségeket látsz - szándékosan állította el, hogy ne működjön a mobilneted.
    Ha uninstallálod az alkalmazást, előbb kapcsold be vele a mobilnetedet.
    Ha módosítod az APN beállításaidat, előbb kapcsold be az alkalmazással a mobilnetedet.

    [ Szerkesztve ]

    ~ ~ ~ Rólam: https://logout.hu/blog/austin_f/index.html ~ ~ ~

Aktív témák