Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beni2360

    Topikgazda

    válasz Solution73 #14419 üzenetére

    Üdv a csapatban!
    Az ösz 3. pontja: Az RTD1619DR chipszettel gyártott boxokhoz erről az oldalról lehet a magyarosítást letölteni... Sajnos a tied Realtek 1296 és ehhez nem készült és nem is fog szerintem készülni fordítás.
    Az újabb boxokhoz az egyik fórumlakónk feherzaj45 önkéntes alapon készíti a fordításokat.
    szeretnék vele internetes rádiót is hallgatni - szerintem ha van fent Googlea play áruház akkor ott választhatsz internetes rádiót.
    És van mobilos app a ZIDOO irányitására és akkor nem kell bekapcsolni a TV-t.
    Ha nincs fent akkor az ösz 6. pontja útmutatást ad.
    A böngészőt sem tudtam használni eddig - Nem igazán szokták a ZIDOO-t böngészésre használni nem arra tervezték és ha igen akkor oda egy légegér tapics paddal a jó megoldás. A szín változtatásról nem tudok.
    -------------------
    Érdekes, hogy a távvezérlővel is és az androidos alkalmazással is más küllemű menüt is el tudok érni. Ezek elérhetőségét egyelőre keverem. - Ezt nem nagyon értem.
    ---------------------------------
    filmezés közben, ha dachoz kötöm, bármely digitális bemenetre és onnan analóg kimeneten továbbítom az erősítőbe, egyszer-egyszer kihagy a hang kb tizedmásodpercekre - Ezt is pontosíthatnád mert ezt sem értem mi micsoda hova.
    Tehát van DAC és utána egy AVR?
    -----------------
    Van itt egy videóm ezek a beállítások neked ugyan azok.
    Ezt a képet miért szúrtad be mivel semmit nem jelentenek a te szempontodból.
    Nagyon frissítés már nem fog jönni ezekre a boxokra.
    -----------------------------------
    Ha kérhetem a kérdéseket sorszámmal feltenni mert akkor könnyebb a válasz nem kell másolgatni. :R

    Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Új hozzászólás Aktív témák