Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • elder troll

    senior tag

    válasz hombre[EU] #4163 üzenetére

    Voltam párszor megint rokonlátogatóba, így haladtam egy kicsit a segítségeddel, bár bátyám költöztetése azért hátráltatott.
    Ha már ott jártam a tűzálló ruha miatt, akkor gyorsan le is tudtam a beast-et, meglepően könnyű volt az elsőhöz képest minden téren, elsőre megvolt, pedig csak egy sor hp-m van még, nagyon taktikázni sem kellett.
    Úgyhogy most járok a madárkánál, szerintem azon is gyorsan átlendülök az este folyamán.
    Viszont az istenért nem jöttem rá, hogy miért nem engednek be a sivatagos városba. Összesen fél évig tanítottak angolt nekem, nyilván kocka múlt azért segít, de hiába mentem a shrine közelében lévő figura által megadott helyre, nem találtam megfelelő embert, vagy nem értettem, hogy mit kellene csinálni. Ma este próbálom jobban értelmezni a mondandóját. Sajnos sokszor elnyomkodom a beszélgetéseket, pedig itt tényleg ezekből kell összerakni a kirakóst.
    Amúgy vissza lehet nézni a beszélgetéseket valahol? Korok seed beváltásnál is azon hasaltam el, hogy reflexből nyomtam el a dumát :DDD

Új hozzászólás Aktív témák