Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz nfsu17 #9408 üzenetére

    Így kezdődött streamingnél is :D :P

    "Ez nem mondható el kb semmi másról már a világban:"
    videóban is lehet reklám a készítője által is, nem csak hirdetésképp. Alapvetően nem a reklámmal van a gond, hanem a mennyiséggel. meg hasznossággal.

    -kábeltévéért fizetsz...lesz reklám
    Ott szokott az ember kimenni, ezt azt csinálni. Nem olyan, hogy megállítod, azt folytatod.
    Újságnál sem kell végig várnod a reklámot, lapozol kész. Még az is, lehet, hogy érdekes dolog van benne, vagy amivel alapvetően egyetértesz. Régen direkt voltak hirdetések, meg olyan újság ami csak erről szólt.

    "Ja igen, bocs, te nem látsz reklámot sehol, mert a barlangodban nincs."
    És hol zavar engem az utcai reklám? miben akadályoz meg?

    Youtubenál, ott akadályoz, zavar, és töménytelen mennyiség. Nem azért kezdtek el az emberek blokkolót használni, mert annyira szemetek lennének.

    [ Szerkesztve ]

  • Boond

    addikt

    válasz nfsu17 #9408 üzenetére

    "Álljál bele az összes NF, HBO előfizetőbe is, hogy igazából le is lehet lopni, mekkora dinkák már, hogy fizetnek. :DD"

    Miért állnék bele? Ott legalább kapnak valamit érte - nem a reklámok miatt fizetnek elő, értsd eredendően.
    Más kérdés, hogy nekem nem jöttek ezek be. Igen van hozzáférésem, nem saját, de nem is nézem 99,9%

    A másik viccesebb dolog pedig az, amikor van előfizetésed, mégis "alternativ" forrásból tudod megnézni ami érdekel, mert hiába azé a stúdióé, ha nincs fent, vagy nem elérhető vmilyen rejtélyes okból kifolyólag.

    Én nem akarok egyébként senkit meggyőzni, tőlem, mindenki arra költi a pénzét amire akarja, ha úgy tartja kedve ablakon is kiszórhatja :)

    Sokáig egyébként semmilyen blokkoló nem volt. De egyszerűen úgy elszaporodtak a reklámok, hogy szükségessé vált.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák