Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tsilver

    aktív tag

    A teljes fórumot elolvasva kicsit összefoglalva magamnak, de lehet hogy a többiknek is segít:

    4 éve használok 4 fiókos Synologyt, de szeretném fejleszteni, amire az N54L megfele, hiszen a 14-es synologyknál is általában gyorsabb a hardvere, RAM bírja,
    - egyetlen probléma ha jól értem, hogy max 2TB-s lemezek mehetnek bele, ami komoly korlát. bár mintha ez moddolt BIOS-al "javítható" lenne.
    - telepítés pendrive-ra a leírás alapján egyszerű
    - elméletileg minden synology plugin, belső és külső ( plex, transmission stb.) fut rajta

    Kérdés:
    - Colud station hogyan fut? nem használ ez valami hardver azonosítót a synology.me serverhez. ugye nekem most van ilyen de nem tudom, hogy az eladás után mi lesz vele)
    - firmware update kérédse nem egyszerű vagy nem megoldott simán. Lementve az adatokat nálam ez 5TB szinte megoldhatatlan, mert akkor lenne még egy NAS :)
    - összes Syno riasztás ( CPU, ventillátor, stb.) megy rajta?
    - összes hiabüzenet küldés, skype, mail megy rajta?
    - mobil applikációkkal ugyanúgy elérhető?
    - most a 4.3.3827 fut a NAS-on, ezt ha jól értem nem rakhatom át adatvesztés rizikó nélkül a N54L-be mert újabb a verziószáma mint ami kellene az N54L-en
    -jelenlegi config filémből vajon a beállításaimat visszaállíthatom az új rendszerben?

    [ Szerkesztve ]

    AudioPC, FireStick 4K Max, Home Assistant, Vu uno/4K SE, Kobra 3D

Új hozzászólás Aktív témák