Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ρσгτσ

    őstag

    válasz spiky03 #245 üzenetére

    Ez szilikonból van. Ami azért jó, mert rugalmasabb anyag. Így más típusú töltőpadot is bele lehet tenni. Nyilván némileg így is korlátozott a méret.

    Másik órához Spigen -t vettem, de ehhez sajnos nem találtam pont hozzá valót...

    trobi28:
    Megérkezett már csütörtökön csak nem tudtam hozzájutni a csomagomhoz, amiben többek között ez is benne volt. Végül sikerült elintézni, és már nálam van. Nem gondoltam volna, hogy ez ma, vagyis hétvégén megoldódik...

    Express One hozta, de a házhozszállítás helyett átkértem egy Alza automatába. Ami először nem akart kinyílni, majd több próbálkozás után végül másik rekesz ajtaja pattant ki. Ami természetesen üres volt. Közben pedig jött az értesítés, hogy sikeres volt az átvétel.

    Vagy 10 telefonhívás és nem kevés e-mail (+ néhány nap...) kellett ahhoz, végre eljusson hozzám. A gyenge láncszem egyébként az Alza volt, mert nem akarták megérteni, hogy nekik kell megoldani a helyzetet. Mindegy...az a lényeg, hogy sikerült megoldani.

    Kicsit szorosabb, mint gondoltam, de átalakítás nélkül bele tudtam tenni a töltőpadot.

    Aki nem tudná, az Active -ot csak egy módon lehet rárakni a töltőpadra. Mégpedig úgy, hogy a gombok és a kábel is azonos irányba állnak. Ami azért probléma, mert az ilyen dokkolóknál (teljesen normális módon) alul megy el a kábel. Tehát csak olyan jó, amire alul nem fekszik fel az óra, mert akkor a gombokon pihen.

    Másik probléma a méret volt, mert ez is batár nagy töltőpadot kapott... Végül a Huawei Watch 4 / 4 Pro dokkoló lett jó hozzá.

    Szerk.:
    Az órán egyébként van egy védőtok, azért néz ki így. :D

    Eredetileg pedig ilyen a dokkoló:

    [ Szerkesztve ]

    ZX Spectrum - Commodore 64

Új hozzászólás Aktív témák