Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Predatorr

    őstag

    válasz lypen99 #88 üzenetére

    Gondoltam, hova raktok annyit, 11-13 zseb kell nekik... :U
    Azóta tfonáltam (itthonról, csöndes környezetből), oké volt, szóval nem az órában a hiba.

    N00n: appok nem telepíthetők, zene nem.tölthető rá wifin caak kártyáról, de csak mp3-at lát, az is bűn lassú, és nem játssza le (nálam.szürke marad az órás lehátszás), hiába párosítom hozzá a fülest.

    A pulzus okés (érzema változásokat óra leköveti), gps nálam gyors és pontos, az edzések testre szab6óak (ha már rájöttem, h lejjebb lehet görgetni a beállításokat :W ), megállást/eljndulást pontosan észleli, vérO₂-t is jól méri. Értesítések rendre jönnek (appban engedélyezni apponként), ha csak smileyt kapsz msngrben akkor néha kérdőjel. Felülésmérés felejtős, súlyzés kérdőjeles, de nálam leginkább azért, mert több tizedes súlyzózás után nem nagyon megy föl a pulzusom.
    Frissítést múlt héten kaptam appra, órára rég nem
    Nálam a lényeg, h amit jell, mindent tud, a zenét meg elhallgatom telóról, ha márvalaminek muszáj bugzania. Galak szivacsokról olvavsa jó ez,nek.cserélek.
    Nekem a pro felár megérte a biztonságos tokért,.üvegért, bőrszíjért.
    5-7 napot kibír napi gps-es edzéssel, munkába járással. Ebben azért a color jobb volt.

    [ Szerkesztve ]

    "Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

Új hozzászólás Aktív témák