Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • repvez

    addikt

    válasz pusi1981 #469 üzenetére

    én is igy tettem, mindent fel is ismert csatlakozott is, be is állitottam, hoyg az orárol játsza a szmámokat ne a telefonrol. el is indul a lejátszás, legalább is átvált a lejátszo igon pause modba és a számlálo is megy, viszont a fülesbe nem szol a zene.

    A másik ami még érdekelne, hogy a sport adatok rögzitésénél lehet valahogy olyan grafikont is nézni ahol nem csak a szivritmust hanem az adott pillanatban a szebességem is látszik mondjuk futás közben?
    Mert van egy tempo/km ahol az átlag időt mmutatja, de én jobban szeretném látni, hogy mondjuk mikor kezdek belassulni vagy menynire egyenletes a futás összevetve a pulzussal.
    Ezért mondopm, hogy az adatokat gyujti az összes ora, de nem hagyja ,hoyg az egyén a saját igényére szabva nézhesse vissza a statisztikákat, pedig nem kellene hozzá semmi egyéb csak a szoftverben az adatokhoz is hozáférni .

    Illetve másnál is megváltozott a stress mérés? ugy értem, hogy február 17 ig nálam 40-44 között mutatott csak minden nap semmi változás nem volt, de azota, meg a teljes tartományban mozog 20-85 ig legalább is eddig ilyet mutatott, de hogy aztán ennem milyen hatása van arra, hogy mit kezdjek ezzel az adattal arrol nincs info.

    A futásnál sem irja, hogy akkor most menyni lenne a regenerálodási idő vagy hasonlok.

    Az az érdekes, hogy ennél egy bármilyen telefonra letöltött sport app tobb adatot és szabadabb elemzést tesz lehetővé, ugy , hogy nincs közvetlen a tetsen és nem mozog vele ennyire szorosan mint egy oránál.

Új hozzászólás Aktív témák