Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lasz10

    junior tag

    válasz Sörhas #347 üzenetére

    Én is mindig éjszaka dolgozok, a nappali alvás megfelelő mérésénél a legtöbb okosóra elvérzik, a drágábbak még inkább (garmin venu 2 plus, huawei GT4, Amazfit Balance). Szerencsére még nem adtam el a honor gs pro-mat, az rendben méri a nappali alvást is. Más dolgokban is jobb ennél, például telefonálni is lehet vele, nem ilyen halk, és nem bontja a bluetooth kapcsolatot ha elmegyek 5 méterre az órától olyan szinten, hogy a telefonon program újraindítás kelljen az újracsatlakozáshoz. Az időjárás szinkronizálás dettó, azt hittem a gs pro-nál nincs már lejjebb, de tévedtem. Mondjuk az NFC fizetés az egyetlen plusz a xiaomiban, de az se olyan gördülékeny, hol sikerül, hol nem, így csak önkiszolgáló pénztárnál merek vele próbálkozni. :)
    Szóval nagy dilemma, az apple watch-on kívül nem találtam megfelelő órát, az meg a napi 2 órás akkutöltés miatt nem kifejezetten dolgozó embereknek való, pláne nem éjszaka dolgozóknak, akik reggel nem akarnak 2 órát matyizni a töltéssel, mert aludnának. Szoftveresen is egy vicc a xiaomi watch S1 Active, második gombra nem tudsz mást tenni, egy widgetet kitöröltem, azt nem engedi visszatenni, felébredése szintén random, ha akarod, nem megy, bezzeg ha nem kellene, 2 cm. mozdításnál is felébred.

    https://bit.ly/3UUXZYw

Új hozzászólás Aktív témák