Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • crok

    nagyúr

    válasz Roachy #1820 üzenetére

    "A szavaidból az hallatszik ki, hogy te is tisztában vagy vele, hogy némely készülék problémásabb az átlagnál" - ha már általánosítunk akkor inkább a felhasználók mint készülékek. Sok a PEBKAC is, persze van olyan dolog is amit a Xiaomi mérnökei alkottak meg olyanra amit vagy nem szeretnek egyes felhasználók vagy egyszerűen bugosra sikerült.
    "..hogy némely készülék problémásabb az átlagnál és vannak általános problémák is, de amikor ezt valaki szóvá is teszi, azt már annyira nem szereted" -- szeretem vagy nem ezeket a dolgokat (hibákat, bugokat, nyilván nem szeretem de segítek kideríteni az okát és aktívan jelenteni is ha úgy van) az nem tartozik ide de nem fogok hazudni és kövezzenek meg, de egy idő után azért unalmas mindig ugyanazt újraolvasni, de arra van megoldás. Ezek azért nem Samsung Galaxy Note 4 EMMC jellegű mindent is érintő komoly szériahibák, valahogy a legtöbbünknél ezek egyáltalán nem jönnek elő, pl. nekem zsebből kivéve az említett GPS teszt app-al 5..8 sec a fix, bármikor nézem random, de a Here WeGo, Sygic, MapsMe és Google Maps is ugyanígy megy. Remélem lassan lemegy a garanciáztatásod és megtudjuk mi volt a gond.
    Valamint.. Néztelek le valamikor is? Néztelek hülyének? Bárkit is? Mutass rá, mert érdekelne mit lehet úgy érteni mert kerülni fogom azt a szófordulatot. Szerintem se hangot nem adtam ilyesminek és nem is gondoltam ilyesmire. Arra gondoltam hogy horses for courses vagyis (én legalábbis) mindere azt használom ami pontosan arra való és jó is arra amire használni akarom, ha neked spec. appokhoz kell egy készülék akkor olyat kell használni amin azok mennek. Nem emlékszem hogy írtad mi az az app ami spec de a Xiaomi MIUI eleve híres pl. arról, hogy notóriusan löveti ki a háttérben futó appok folyamatait mert a piac (=értsd a free RAM fetisisztákra gondolok) azt akarják látni hogy sok a free RAM (ami egyébként linux alapokat ismerve nettó ökörség). Ha nálam pl. nem menne a Torque Pro akkor megválnék a készüléktől, nekem is van olyan app amit akarom hogy menjen. "Lehet, hogy általánosítok" - igen, így gondolom, attól hogy mindig utána mondod hogy a te készüléked szerintem általánosítasz. A többit meg ahogy gondolod, nyilván megvannak a prioritásaid és lehetőségeid és az mind-mind a te dolgod én meg nem próbálkozom. Ahogy batai15 úgy én is leteszem a lantot.

    Ja, batai15, COD Discord-al: csak a teszt miatt regeltem egy kollegával, nem érzékeltem semmilyen problémát se a játékban se a Discord-ban, se WLAN-on se LTE-n. Mondjuk annyit hozzáteszek hogy a Security app-ban én a Game turbo-t kikapcsolva tartom mert nettó értelmetlennek tartom és MIUI 11-es emlékeim szerint amúgy is rajzol a játék fölé, így elképzelhetőnek tartom hogy bezavar(hat) a renderelésben. De ez csak tipp, nekem jól ment. Over.

    Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

Új hozzászólás Aktív témák