Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    1 nap után a következőket szűrtem le a készülékkel kapcsolatosan. / China verzió tegyük hozzá, ami alapjaiban azonos, de minimális eltérések lehetnek.

    China ROM MIUI 9 8.5.10 Beta, Android 8.1.0 -

    - Elég gyors, viszont néha az appok nem maradnak háttérben pedig ki van lőve a MIUI optimalizáció is, illetve aksikímélőben is kivettem ezeket az appokat / 3/32-es modell

    - A kamera jó, szerintem nagyon jó, viszont a videónál érdekesség, hogy ha time-lapse, vagy slo-mo-ba váltok nagyon zajos lesz, ennek okát még nem tudom

    - Aksi bírja, még így is.

    - Nagyon jó a gesztusvezérlés, ettől tartottam a leginkább, hogy majd ha virtuális gomb lesz alul tuti mellényomok, meg minden, de gesztusvezérléssel álom a használat. Néha böngészés közben visszalépek, de teljesen rendben van.

    - Méret: Hát szép nagy, Redmi Note 3-4 után szélességgel még nincs is gond, viszont tényleg bazihosszú a kijelző. Ezt még szokni kell, tartalomnál jó persze, de őszintén nem lenne igényem ekkora kijelző. De legalább Split screen-ben van hely.

    A Global modellt megvárom, addig kicsit olvasok a neten, mert állítólag erre a készülékre felrakva a Global ROM, nos a kamerát nem akarja működtetni, ez alapján valamiféle változást sejtek, avagy még a ROM-ok nem teljesen készek.

    [ Szerkesztve ]

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Új hozzászólás Aktív témák