Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz beg #4283 üzenetére

    tlala Kolléga nagyon is jól mondja és akár az én számból hangozhatna..
    pontosan ezt gondolom én is!

    Ha vissza emlékezel én már akkor kértem a nyitási engedélyt, mikor a KATE telóm még csak megrendelve volt az EuStock nál, sajnos arra a telefonszámra azóta sem érkezett megerősítő SMS hogy jóváhagyták a kérelmet!

    Türelmesen kivártam az ajánlott 10.napot sőtt egész pontosan 15.nap múlva be is írtam ahová állítólag kell nagy nehezen be másoltak egy sablon szöveget, ami SEMMIT nem ér!

    Azóta még 2X írtam be és eltelt közel 1.Hónap és 0 válasz nem érkezett ennyit a hozzá állásukról! :W

    Habár állítólag nem mindég érkezik megerősítő SMS a nyitás jóváhagyásáról és állítólag ha megadják az engedélyt akkor enged tovább az oldalon a MiFlashUnlock letöltéséhez, ezt ugyan már engedte letölteni már korábban is szóval ha minden igaz meg van a nyitási engedélyem!

    De hiába mindent a leírtak szerint csináltam minden javaslatot végig próbáltam de mindhiába ugyan ott továbbra is elakad a dolog hogy nem engedi a fejlesztői menüben az mi unlok státusznál össze kapcsolni a telót!

    Ugye Dec. elején kiszivárgott a félig hivatalos stabil 8.1.1.0 amit akkor azonnal fel is tettem mert állítólag ezzel működik a nyitás annál is akinél eddig nem ment, hát nálam ugyan úgy nem ment :O

    Erre ugye múlt7.en hivatalosan is kiadták a 8.1.1.0 Stabil ROM.ot mondom jó adok még egy esélyt leszedtem a FastBoot Verziót belőle feltettem mindent legyalulva az újabb nyitási próba reményében!

    Sajnos a helyzet mit sem változott ugyan ott ugyan úgy nem enged tovább.. :W

    És akkor most jön a BÓNUSZ RÁADÁS.... mikor megérkezett a telefon hozzám betettem asszony sim kártyáját a telóba és csináltam hozzá egy új Mi Fiókot és erre az új fiókra meg az asszony telefon számára is kértem nyitási engedélyt, erre érdekes módon rá 2 napra megjött az SMS hogy megkaptam a nyitási engedélyt!

    De továbbra sincs öröm mert hiába kaptam arra a telefonszámra és mi fiókra engedélyt ugyan úgy ugyan ott MEGÁLL a dolog nem lehet a telefont össze kapcsolni az Mi unlock státusznál, most vasárnap kipróbáltam újra feltettem a stabil 8.1.1.0 tiszta telepítéssel hátha.........
    De ugyan úgy egy nagy lóf@sz nem engedi össze kapcsolni, folyton azt írja most nem sikerült próbáljan néhány perc múlva.......

    Tehát akinek működik a hivatalos nyitás az örüljön mint majom a farkának mert nagyon nagy szerencséje van hogy neki(k) még megy!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák