Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cidalain

    veterán

    válasz Dominó85 #12429 üzenetére

    emiatt már engem is b@sztak le, hogy valakit megvédtem mert beírta a fórumba, hogy van ilyenem, akinek esetleg kéne. és pont egy olyan ember szájkaratézott nekem, hogy de hát hírdetett, aki ősszenyor rangja volt, és az aláírásában 65 sorban volt felsorolva miked ad el éppen.
    és azt mondta, az nincs a szabályzatban hogy ott nem lehet. tehát az szabad. menj a modba, és érjed el hogy tiltsák ki a közvetlen hirdetéseket az aláírásból. támogatnálak, mert szerintem is gáz, de ez van, ezt lehet. kommentbe nem lehet.
    a linkek nem zavarnak, mert nem kattintok rájuk.

    az ár meg szubjektív. aki nem néz körbe hogy mi merre hány méter, az meg úgy járt.
    az eladót, áruját, árát nem szapulhatod, mert üzletrontás. a hülyéket meg nem kell megvédeni.

    utsó gondolat: van olyan topik, ahol az összefoglalóba bele van írva a topicgazda által, hogy kit kell keresni az aprón, ha erre, vagy arra az alkatrészre van szükséged. azok az emberek ugyan ott nem topicgazdák, de elég gyakran beíró szakértők. itt is értem a segítő szándékot, persze, de nonszensz.

    [ Szerkesztve ]

    >> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

Új hozzászólás Aktív témák