Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 3L1T3

    addikt

    válasz Moby #86869 üzenetére

    Az alapvető gond ott kezdődik, hogy tudunk ezekről a címekről. Már másik topikban is szó volt róla, de szabályoznám hogy mit mikor lehet bejelenteni. Mert ez a 4-5 évvel a megjelenés előtt ellövöm , hogy készül valami. Ez a legrosszabb.

    ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

  • l.skywalker

    Topikgazda

    válasz Moby #86869 üzenetére

    Én nem mosok semmit semmivel. Én azt mondom, hogy nem kell határidő, hanem kész játékok kellenek. És igen én úgy látom, hogy az MS-nél most jellemzőbb lett, hogy vagy félkészen adnak ki játékot (Halo) vagy a megadott megjelenési időket csúsztatják vagy a még készülőben lévő játék háza táján nagyon sok, főleg kreatív vezetésű pozíciókban van gyakori személyi csere. Mindegyik előfordulhat egy normál fejlesztésű projekt életében is, de a három eset bármilyen kombinációja már aggasztóvá teszi a dolgokat, mindhárom eset megtörténése kifejezetten elgondolkodtató. És az, hogy az MS-nél a Forzák kivételével nincs olyan cím, aminél ne történne meg valamelyik - mostanában nem volt. Ha nem "ingyen" jönnének Game Pass-ba már régen nem foglalkoznék ezekkel a címekkel, hanem megjelenés után 1 évvel venném elő őket először. Habár a Halo sztorit még mindig nem kezdtem el, lehet, hogy az is majd így lesz nálam.

    Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Új hozzászólás Aktív témák