Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz Wesder #121771 üzenetére

    Valahogy mégis címlapon van állandóan az xbox.com-on vagy az FM, vagy az aktuális FH. De akkor mégis mi a húzócím, a szuper sikeres Redfall? Esetleg a Starfield, vagy a CP77? Na, azok sem valódi sikertörténetek, és kb ugyanaz a baj velük, mint a Motorsporttal.

    Ha meg azt nézzük, hogy mivel játszanak a legtöbben, akkor meg csak a CoD, meg a Fifa marad a végén, no meg a Fortnite, vagy a Minecraft, de azok meg kb egy 5 éves tableten elfutnak, ahhoz még konzol sem kell.

    Ja, és ezek közül melyik saját studiós játék? Jó, tudom, a Starfield a már kilóra megvett Bethesda cucca, meg a Minecraftot is jó rég megvették, de egyik sem xbox studios cuccként készült. Jah, meg a CoD is az övék lett, nagyszerű...

    Tényleg, valódi xbox studios címet mikor láttunk utoljára, ami nem Forza? Halo Infinite? Ja, az is csak futottak még kategóriás, nem húzócím. De akkor mi a húzócím? Nézd már meg nekem, pls, mit ír erről a twitter, mert nekem olyanom nincs.

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

  • Nayrobi

    őstag

    válasz Wesder #121771 üzenetére

    Én is, és ismerek még egy rakás embert is akiknek a forza húzócím és emiatt vettek boxot, anno az új fm miatt váltottam xoxról xsxre és én is csalódtam az új részben, szóval adom is el a gépet, csak az a kérdés hogy mikor, mert van még bő fél év gpum. Szóval lehet hogy a te buborékodban nem léteznek azok az emberek akiket annyira megmozgat egy új fm cím hogy gépet vegyenek miatta, de léteznek. Ha jönne egy új pgr rész, akkor viszont megtartanám :P

Új hozzászólás Aktív témák