Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz pzstm #113270 üzenetére

    Lehet, de a headset-et nem szoktam használni. Én pl. nagyon sokat használom a boxot Netflix-re, és eddig nagyon kényelmes volt indítani, leállítani, előre- vagy visszatekerni a filmeket a kontroller nélkül (ami jellemzően elalszik) filmnézés közben, különös tekintettel pl. arra, ha mondjuk eszem filmezéskor és tele van a kezem. :)

    Játékhoz szintén nem használom, mert jellemzően egyfejű magánjátékokat tolok, ezért felesleges.

    (#113278) Bogyi007: Sose' bánd, a Faceboook már olyan szinten az egybites prolik gyűjtőhelye lett, hogy elképesztő. Az ember lelki nyugalma fontosabb. Amúgymeg netrollkodjá' itten az ikszboksztopikba a péseses kampányszövegeddel, he! ;]

    (#113267) maximilian4 + (#113268) IntelKiller7: Írott szöveget meg kellene tanulni kontextusában értelmezni :K A kolléga kérdésére ("Vagy megmarad ugyanez az eszköztámogatás,ugyanezekkel a játékokkal?") válaszoltam csupán a gyenge ("nullához közeli") játákfelhozatal / szegényes támogatás kifejezésekkel. Nem tudom, hogy milyen becsípődésetek van, hogy rögtön ugrotok bizonygatni, hogy "dehát, dehát...". :U

    [ Szerkesztve ]

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Új hozzászólás Aktív témák