Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz AMD Power #167000 üzenetére

    Ó, lehet ott még hova húzni a szintet! 25-ig simán elmehetsz, kapsz érte egy rakás pörgetést, meg jutalomcuccokat/autókat. Próbálj ki pár hosszabb custom versenyt a kreatív tabról. Vigyázat, van köztük csalós is, ami a gépet tévútra viszi, miközben te levághatod a kitérőket, azok gyakorlatilag elveszíthetetlenek, viszont iszonyatos mennyiségű XP-t, skill pontot, pénzt lehet a hosszabbakkal (30-40 perc, általában 5-10 kör) farmolni. Nekem a 15 milliós Edinburgh Castle kivételével már minden játékosház megvolt, mire jött a kiegészítő, ott a ládákkal két nap alatt összejött még annyi, hogy azt is meg tudjam venni.

    A csűrleleteket meg nem is értem, hogy nincs meg még mind, szerintem mostanra már mindet be kellett volna adnia. Vagy volt olyan, amivel nem foglalkoztál, és amíg az előzőt nem találod meg addig nem ad újat, gondolom. Amúgy még egy aspektus a táblavadászat, azzal is el lehet lenni egy darabig.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák