Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Helmoras

    őstag

    Én majd az előfizetésekre leszek kiváncsi egy-egy szolgáltatásnál / konzolnál, illetve a boxal annyi a "bajom" hogy mint már mások is írták előttem, valószínüleg itt a szolgáltatások fele nem lesz elérhető (mondjuk számomra ezek az all in one multimédiacenter cuccok mind-mind értéktelenek)

    Vagy ha igen, filmet nem fogok rajta nézni mert csak angolul lesz egy feliratot sem tudok mellé dobni(vagy hálózatba kötöm a pc vel és onnan lejátsza nekem?(akkormár lejátszhatom a PC-ről is vagy külső vinyórók is nem érzem a különbséget), amerikai tv csatornák nem érdekelnek, sőt alapból a tv sem, Skype-ról nem derült ki hogy működik e érdemben háttérben mondjuk játék közben, esetleg a pc-s haverokkal beszélgetni miközben játszik az ember (bár a skype minőségével elég sok baj van szerintem, a videotelefonálás pedig még mindig hidegen hagy).

    Az "alt+tab" effektus jónak tűnik de ez csak egy apróbb extra nagy vonalakban ugyis vagy tvzik/filmezik az ember vagy játszik, esetleg játék közben rákeresek valamire a neten arra jó, de akkor itt eljutottunk a hang felismeréshez, szkeptikus vagyok kicsit mennyire lesz ez precíz. Ahogy a kinect-hez szükséges hely és fény igénnyel is.

    Illetve a live mennyibe fog kerülni és mit fog tartalmazni, online játszás = gold ? ebben benne lesz a filmek zenék TV vagy az még külön pénz lesz? (najó a filmek nyilván nem mert azt külön pénzért töltheted le gondolom mint egy online videotéka)

    Az ára mind a két konzolnak (számomra) nagyon magas, persze joggal. Lesz e vajon valami jó kis gyermekbetegség, hűtés probléma stb...

    Kíváncsi leszek milyen játékokkal rukkolnak elő az E3-on vajon folytatjuk a vonalat és végtelenül le egyszerüsített ámde szép grafikájú játékokat kapunk majd, hogy a kedves amerikánus emberkék jól érezzék magukat, vagy lesznek komolyabb gamek is.

    Bocsi, kicsit hosszú lettem... nagyon szkeptikus vagyok az új konzolokkal kapcsolatban, nem vagyok benne olyan biztos hogy lesz akkora sikerük mint az előző generációnak.

Új hozzászólás Aktív témák