Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz mike1334 #41133 üzenetére

    Nem rossz majd lehet nézek egy ilyet nem tudom beleférne-e a Bigben tokba vele. :D

    Nem tudom ez az utazó tok az az utazó tok-e amit te linkeltél de nagyot néztem, volt benne egy keret a Lite számára és 2 üvegfólia volt benne 1 a rendes és 1 a Lite számára. :YNagyon kulturált megoldás.

    Ez az üveg kimondottan jó minőségű és ezt úgy jelentem ki, hogy ha az elmúlt években nem próbáltam a Honor 8 - P20 félig kerekített kijelzője és az S10 Edge képernyője miatt akkor egyet se vettem. Ez meg úgy cuppant rá mintha ragasztottam volna.

    balazs025 ...no komment. Bemegyek én is izé mizé vagyok érdekelne megjött-e... jaaa igen meg csak elfelejtettek szólni. Bame... :DDD :W

    Konzolvilág meg alakított szombaton 30 percet vártam a gyerekre, hogy nyisson ma éppenséggel 11:52 - 13:15 közt volt lent a roló. Értem én, hogy ebédszünet de ez már inkább szieszta. :U :)

    csuvicsuva Ha komoly akkor gratula! :) Ha vicc akkor nagyon elszáll ma mellettem minden. :D

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák