Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Healbacsi

    őstag

    válasz Healbacsi #79085 üzenetére

    En is irok mar egy siro posztot, hatha valaki megsajnal.

    A wotlk alatti komoly raideles utan mar eleg volt a progress raidelesbol, az Elemental Gankerybol sok huzo jatekos befejezte a jatekot. Elmentem egy Deep tranquility nevu guildben. Nagyon jo tarsasag volt, a tagsagot megszakitottam mas guildekbe valo belepessel, mert szerettem volna szervezett formaban RBG-zni. A Wipefest nevu guild faction change-elt, mert nincs eleg recruit. Majd vissza a DTQ-ba, akik 1 evre ra szinte faction change-eltek, mert nem volt eleg recruit a pve progresshez. Kis szunet utan ujabb guild ahol talan megtalaltam a szamitasom CBMH, es nosza faction change, mivel nincs eleg recruit. Aztan onnan Anachronox Ok a valtozatossag kedveert servert valtottak. (ja es kozben az EG is faction change-elt)

    A fent emlitett drasztikus lepesek a pve raideles miatt tortentek. Es most egy jatekostarsammal itt maradtunk a ragnan, de a guildekben nagyon kis elet van sajna, az emberek elbeszelnek a gchaten, egymas mellett, hun chaten mar nincs elet.

    Lehet nekem is mennem kene mashova. De amit en jatekkent ertekelek jelenleg azt igy is megtalalom (nem tudok fix idopontban online lenni).

    Kerdesem, hogy most essek en is ketsegbe, hogy az osszes korabbi alliance jatekos mind arulo, mive valtozott az alliance community, vagy csak nyugodjak bele, hogy nekik mas volt a jatek mint most nekem? Essek-e ketsegbe, hogy az alliance jatekosok szama, kezzel foghatoan megcsappani latszik EU es US szinten egyarant?

    Engem ezek a gondok sokkal jobban erdekelnek, mint hogy vkit hanyszor oltek le Darkshire-ban.

  • feri1014

    senior tag

    válasz Healbacsi #79085 üzenetére

    Miert kit bantottam?

    En szoltam le a wow communityt? En ertekeltem masok intelligencia szintjet ugy, hogy nem is ismerem? Persze ha olyasvalakirol beszel vki, hogy a masik fel nem tud rola, illetve a tobbi szamara ismeretlen az oke.

    Azért az aranyos, hogy ezután pedig még te rakod helyre a kollégát, hogy leereszkedő vagy. :DDD

    Amióta wowozok pvp szerveren játszok. Pontosan tudom, hogy létező dolog az agyatlan gankelés, kisebbek kishotolása. Ezt akárhogyan csavarod, értelmetlen szívatás. Hogy zavaró-e? Nagyon ritkán futottam bele ebbe a problémába, túl lehet élni, ha egyszer egy félévben elkapják az embert.

    Részemről lezártam ezt a pvp vs pve kérdést. Te pedig oda és addig ereszkedsz le, ameddig és ahova csak jól esik.Csak ne felejtsd el megveregetni a saját válladat utána, hogy mennyire megmondtad itt az embereknek a tutit.

Új hozzászólás Aktív témák