Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csapoati

    nagyúr

    válasz <Lacy85> #79028 üzenetére

    Olyan 2005 óta.

    tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

  • BeZol

    őstag

    válasz <Lacy85> #79028 üzenetére

    Ez a nagy karik farmolják a kicsiket dolog főleg az allied race-ek miatt lett menő, mert a dungeon-özés már nem olyan buli mint régen volt, most vagy nagy karival mész külön instázni, vagy questelsz. Ha a questjeid insták közelében vannak, akkor esélyes, hogy leüt egy nagy.
    Én most csináltam meg kiskarival a loremaster easter kingdomot, és zónánként 1-2-szer ha megöltek, mígnem stranglethorn vale-be nem jutottam, na ott alig lehetett mozdulni... A world pvp pedig más, mintha bg-znék. Sokan tankként v. healerként szivatják a kicsiket, és ha rámész dps-ként, én pl. a druid healert nem tudtam lenyesni csak max félhp-ra, hiába vagyok 970ben 6,5milla hp-val, neki meg csak 5,5millája volt. Tehát 1v1-ekbe kevesen mennek bele, általában gang-bang megy, aztán meg becampelik a hulládat. DE ez ilyenkor jó, mert a kiskarival addig lehet sunyulni a pálya többi részén :)
    Elkezdtem aztán a BC questline-ot, és hellfire pennisulán kb. esélytelen volt a questelés, szóval egyből repültem gorgondba, ott eddig semmi attrocitás nem ért, de hányás, mikor fent a levegőben is direkt leszednek, még ha a kreténje földetéréskor meg is hal... :DDD
    Ez a nagy kari kíséri a kisebbet dolog papíron jó, főleg a többi kicsi ellen, de pl. amíg a druid healert próbáltam lenyesni, közben vagy 8 kis allist megöltem, mert 1shot minden, nem tudod megvédeni a kiskarikat. Instabejáratok előtt sem hiába van hullatenger néha... Direkt néhányan várják h egy kiskari épp megjelenjen, és hiába jön vele egy nagy is, megöli a kicsit és lehet sétálni, a 110-esek pedig ritkán tudják lenyesni egymást, mondom főleg a gangpartyk mennek. HA le is nyesel 1v1, 1v2 vagy akár 1v3-ban vkiket, jelzem, utána jön egy 4.-5.-6., mert azonnal sírnak a chaten segítségért. Aztán lehetsz akármekkora gearben, 5-6 stunt nem élsz túl.
    1,5 éves a kontent. Kieg elején még van vmekkora szociális élet, utána átmegy kisujjgyakorlatba az egész, max a nehezebb instákban van jobban kommunikáció, de semmi sallang.
    Én twisting nether-ön voltam, ahonnan elkoptak a magyarok, de ha angol chatet figyelted, akkor ott is ment ugyanaz a baromkodás, ami ragnaroson megy. Én úgy állítottam be a chatemet, hogy ne is lássam a general chatet. Csináltam egy guildes részt, és egy trade-es részt, na egyedül ott látom az item loot és társain kívül a trade chatet, így egyáltalán nem tűnik fel, hogy agyhalottakkal vagy körbevéve.
    Ez az agyhalottság tehát nem szerverspecifikus. Lehet, hogy chaten jobban szembetűnik, de ezzel kár foglalkozni. Engem az zavar, mikor már viszonylag jól gearelt emberkékkel összedobva kiderül, hogy istentelen bénák. Az ilyeneket személyesen felkeresném, beleverném a fejét az asztalba, és addig nem mennék el mellőle, amíg le nem törli a játékot, mert agyrém, amiket néhányan leművelnek. Pont tegnap idegesítettem fel magam, hogy 19-es kulcsra behívtak egy 974-es warlockot, és míg én meg egy monk átlag 2.5m dps-t toltunk, addig a warlock 1.33-at tolt... Miatta nem is lett meg időre a kulcs. Konkrétan mindenhol fele annyi dps-e volt mint kellett volna, totál kiégetett mindenkit. Azóta rálestem armoryn, 0 mythic antorus, 0 setbónusz (pedig hc antorus megvan neki), de van 2 legója (fingom sincs jók-e), és szimplán faszmák a köbön 15-ös heti ládákból sok 965-970 körüli item, gondolom totál rossz statokkal, csak az ilvl legyen meg, emellett pedig valszeg játszani sem tud. Nem vagyok egy nagy mythic+ farmer, de most tapasztaltam ilyet először, de ahogy beszéltem a többi ismeretlen arccal, még ők sem láttak ilyet :D

    A communityre visszatérve azt kell eldönteni, hogy mi a célod v. mik a lehetőségeid a wow-ban a rááldozható idő és kedv alapján. A jelenlegi kiskari húzás elég borzalmas így, ezért én pve szervert ajánlanék. Hiába horda többségű a ragnaros, amikor nem telített a szerver, akkor más szerverekkel rak össze vmennyire, és olyankor sztem direkt allis többségűeket rak be. Ha az aktuális contenttel haladsz, akkor ilyen probléma nem ér, bár az új kiegben ez már teljesen mindegy lesz ha jól rémlik, de az még fél év.
    Én a mythic raidelésben találtam meg azt, ami érdekel és elég kihívást ad. Ehhez heti 4szer raidelünk, amiből 1 a heroic clear és guldan mount farm, tehát optimális esetben 1 nap alatt gyorsan letoljuk a mythic farm bossokat, néha ebből 2 nap lesz, mert azért utolsó bossoknál vannak néha problémák, és marad 1 nap a progresselésre... Na ezért kell a 4 nap, viszont a hc-zást lassan teljesen kiiktatjuk, azzal sok időt nyerünk majd.
    Viszont vannak, akik a mythic+-ozásokra vannak rákattanva, ahhoz érdemes egy fix társasággal összeállni, mert komolyabb szintenken nem lehet, sosem tudhatod mikor kapsz egy 974-es warlockot aki 940es szinten se tolja, és még mindig vannak m+-ban is olyanok, akik pár wipe után lelépnek.
    És akkor vannak, akik a pvp-re vannak ráizgulva, és pvp orientált guildek is vannak.

    Tehát érdemes tájékozódni mit akarsz, és aszerint szervert választani, mert pl. mythic raidelős magyar guildekből még ha "sok" is van, kevés van, aki jutott is érdemi eredményekre.
    Ezek alapján horda oldalon ragnaros, allisnak pedig arathor és silvermoon jöhet képbe, mint opciók, de persze lehet nemzetközi guildekkel is próbálkozni, én hc-s korszakomban olyanban voltam, más élmény, de nem bántam meg azt sem.

Új hozzászólás Aktív témák