Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szepi79

    őstag

    válasz Ptech #2521 üzenetére

    Csöppet más: daily questekről mi a véleményetek? Egyrészt jó hogy vannak, mert jól fizetnek, de valahogy nem nagyon tudom rávenni magam, hogy ugyanazokat a questeket csináljam minden egyes nap, brrr. Igazán csinálhatnának egy raid instát/kincsvadászatot, ahol nem phat loot, hanem gold a jutalom. Netherwinget exaltedig mostmár megcsinálom, de utána nemhiszem hogy visszanéznék oda, ha akarok AHban is keresek annyit naponta.

    nekem azok is bejönnek. kb. 1 hónap szünetet tartottam, emrt elegem volt belőlük, aztán nemrég megint elkezdtem (ma lett meg a sárkány :DDD ), de még mindig jobb, mint amikor régen a vizelementálokat farmoltam mote-ért. AHból meg biztos lehet napi 150-200g-t keresni annak aki ért hozzá, én nem nagyon. (tudom, vannak erre fantaszikus addonok, de nekem az olyan cheat-szagúnak tűnik, annak ellenére, hogy a blizzard nem bánja)

    ''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

  • LucifeI2

    őstag

    válasz Ptech #2521 üzenetére

    Rengeteget kell farmolni egy progress raidre, és ez az ami idegesít. Miért nem lehet úgy megoldani, hogy na egy kis eszed van, akkor ne kelljen órákat farmolni? Idegesít ez a monotonitás, valahogy

    Volt nemrég az a patch ahol meg lett határozva hogy csak flask vagy elixir lehet rajtad, szerintem azóta egyáltalán nem kell sokat farmolni egy raidre. Két flaskkel kibírsz egy full raidet, flaskek meg nem valami nagyon drágák. Path előtt tényleg kellett farmolni, most már sztem egyáltalán nem nevezhető kemény farmolásnak, főleg hogy esnek mana/hp potik és esnek tokenek amiket flaskre lehet beválltani, ennél többet már tényleg nem lehet elvárni, vagy akkor már legyen Illidan loot vendor árú, mert egyszer úgy is mindenki leöli, minek vesződni a potikkal meg a wipeokkal. Nem hinném hogy a blizz célja WotLK-ig, hogy mindenki Illidan gearbe rohangáljon, mert akkor azért menne a sírás hogy túl könnyű és minden vérpisinek az lesz ( mint ahogy az előbb említetted a DK classs esetét ) A gear lecseréléséről én pl örülök ha lecserélhetem valami régi cuccomat, de az tuti akinek t6 van nem fog sok cuccot lecserélni 80ig, mint ahogy t3at se cserélték sokan 70ig. Nem lehet olyan játékot csinálni ami, 100%-ig megfelel mindenkinek, valaki mindig sírni fog valami miatt, vannak sokan akik már kitakarítottak mindent, most ők is sírhatnának hogy unalmas a játék meg túl könnyű, nincs már kihívás és még 1 évet kell várni a kiegészítőre.

Új hozzászólás Aktív témák