Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolverine

    félisten

    válasz Azazello- #15378 üzenetére

    Felejtsd el a melee-t, és ha már kiválasztottál egy ranged weapon-típust, akor ragaszkodj ahhoz és tarts ahhoz való tölténytáskát... A melee fegyver szerepe a szintezésben egyedül annyi, hogy adjon statot, lehetőleg agilityt, abból meg minél többet. A talentjeid egyszerre vonatkoznak bowra, crossbowra és gunra, nincs különbség. Ha kékeket szeretnél hordani, akkor instába kell menni, ez már csak így működik... :U (és ne a dropra alapozz, hanem a questrewardokra, azok szintezéshez jók.)
    A melee fegyvereknek igazából csak a Survival talentezésnél van jelentősége, de azzal nem érdemes fejlődni; BM a legjobb, oda viszont egy jó pet kell és kész.

    "I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

  • FefeeX

    veterán

    válasz Azazello- #15378 üzenetére

    Amennyiben Dwarf vagy, akkor érdemes puskát használnod, trollként meg bow-t. A többi classnál teljesen mindegy. Én egyszerre húztam mindegyiket, hogy esetleges váltásnál ne kelljen 2 óráig skillezni... Érdemes a bankban tartani egy ammo pouch-ot meg egy quivert is, és váltogatni éppen ami kell ahhoz.

    Wolvi: ha questből kap egy sokkal jobb bowt mint mondjuk amilyen puskája van akkor inkább ne ragaszkodjon a gunhoz :P

    Staff amúgy sem való huntához, hogy néz már ki vele... Hunternek 2h axe vagy polearm max... (tud swordot is de az sem az igazi sztem...)

    [ Szerkesztve ]

  • Cathfaern

    nagyúr

    válasz Azazello- #15378 üzenetére

    Nem bonyolult ez, te bonyolítod túl :) Amíg nem éred el a 70-et, hunter fegyóválasztás a következő: range fegyver: aminek a legnagyobb a DPS-e (damage per sec), melee fegyver: ami a legjobb statokat adja. Gyak ennyit kell figyelned, a range-en a statok sokkal kevésbé lényegesek mint a sebzése, míg ha jól használod a petet melee-vel úgyse kell sebezned, így azzal tök mindegy mekkorát ütnél.
    Puskagolyó quiverbe nem megy, viszont van ammo pouch, az gyak quiver puskához való megfelelője. S annyira nem érte hunterhez, de szerintem egyetlen olyan skillje is, ami fegyver típushoz lenne kötve :F
    Amúgy a jobb cuccokat nem sima mobok dropjából fogok kapni, hanem quest rewardként, illetve még inkább instance dropokból. Utóbbi nem elérhetetlen számodra sem, lehetnek neked is simán kék cuccaid, csak találnod kell egy partyt, aki a neked megfelelő szintű instába megy. Questelni meg nagyon érdemes, már csak azért is, mert a questek általában átküldenek újabb, magasabb szintű helyekre ha már elég nagy vagy.

Új hozzászólás Aktív témák