Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cathfaern

    nagyúr

    válasz Arnold2 #50876 üzenetére

    Nem ragnás vagyok, 5 éve játszok arathor alli oldalon :) Annak idején, még ICC alatt bármikor összeraktam realmen belül egy ICC pugot, volt hogy kedd éjfélkor álltunk neki 25 főst szervezni... (és le is ment 5-6 boss) Ehhez képest nagyon kihalt a szerver. Ráadásul ha a magyar közösség a lényeg, akkor erősen fogyóban van a HC content képes réteg. A jelenlegi top magyar arathoros guild WoD-ban 99%, hogy már nem Arathoron lesz. Ami azt jelenti, hogy marad 3 guild aki értékelhető HC progresst fel tud mutatni, de abból 2 jelenleg 10 fősözik, szóval kérdéses WoD-ban mi lesz a sorsuk. Megjegyzem azzal az eredménnyel, amivel Arathoron jelenleg realm 3. tud lenni egy guild ragnaroson a top 30-ba se lehet bekerülni. Szerintem ez sok mindent elmond az Arathoros PvE progress színvonalról. Nem szeretnék arathorról elköltözni, főleg nem PvP realmre, de ha WoD-ban is HC raidelni fogok, akkor 100%, hogy nem arathoron.

    Persze ha kevésbé szempont a magyar guildben történő HC raidelés, akkor nincs sok probléma az Arathorral. LFR-ezni mindegy honnan LFR-ezik az ember, questelés / dailyzés közben meg szinte csak előny ha nincs akkora tömeg. AH miatt számíthat esetleg, de alapvetően azzal (még) nincs gond Arathoron. Ugye WoD-ban ráadásul egészen a legmagasabb raidelési szintig lehet majd cross-realm raidelni, szóval akinek elég a mostani normal, azoknak szinte mindegy lesz, hogy milyen realmen van.

Új hozzászólás Aktív témák