Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -conrad-

    addikt

    Sziasztok,

    mivel nemrég tértem vissza így van 1-2 újdonság számomra most, pl. ezek a coinok. Összeszedtem a 90 ezüstöt, lett 3 arany, ellőttem őket azokon a bossokon ahonnan kellene loot (LFR) de csak goldot kaptam.
    Mennyire általános dolog ez, ennyire ritkán esnek plusz lootok? Nem sok értelme van így, hogy kapok 28 goldot azt annyi.
    Mage-vel tolom, így ha a loottáblát nézem akkor nem kell azzal számolnom, hogy spirites cuccot rollol nekem ugye?
    Asszony elemshamannal tolja, van lehetőség arra, hogy amennyiben agisat dob, azt becserélje NPC-nél intesre? (gondolom nincs, de hátha van valami tokenrendszeres megoldás rá)

    Más:
    Petekért solozgatom a régi raideket, 85-ös hunterrel nagyon necces twin emperors? Milyen talenten menjek, mert ugye a hunter az ilyen "mixed", fele a skilljének magic-hoz számít fele fizikai sebzés....talán MM-en kellene tolni? Van még 85-ös SP, rugó meg druid is, ezekkel is megpróbálnám majd, hátha. DK-val nem vagyok biztos, ott is sok a magic alapú damage a physical mellett.

Új hozzászólás Aktív témák