Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Arnold2

    őstag

    válasz lakisoft #35668 üzenetére

    A www.offgamers.hu -t többen is használjuk és ajánljuk a fórumról. Azt hiszem anno Viktor ajánlotta először a nagyközönségnek az oldal szolgáltatásait.
    Az oldal igen sokrétű, hisz több szolgáltatást is biztosít. Amire te kíváncsi vagy az a Game Card. Én (és barátaim) lassan háromnegyed éve élünk az oldal által nyújtott lehetőséggel. Eddig olyan 10 Game Cardot vásároltunk, amiből egynél akadt egy kis probléma, de miután a 0-24 órás Help Desk-kel élő chaten megtárgyaltam a gondot, másnap már ott is volt a kód az accountom e részre fenntartott füle alatt.A többi kód maradéktalanul megérkezett fél órán belül.
    A Game Cardok ára olyan 5600 forint körül mozog átszámítva, mivel kérheted, hogy dollárban számlázzanak neked. Ezzel nagyjából 1000-1200 forintot spórolsz (még úgy is hogy ha direkt a Blizzard-tól vásárolnád a feltöltést).

    Ahogy láttam a fórumban legalább 4-en ajánljuk az oldalt, mert eddig nem volt semmilyen trükközés, visszaélés.
    Egyedül Wolverine kolléga nem szimpatizál a dologgal (betudhatjuk annak, hogy ő olyan mint Moonman a Microsoftnak :P).

Új hozzászólás Aktív témák