Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FefeeX

    veterán

    válasz robyroby #25024 üzenetére

    540 a def cap, onnan megy igazán... Addig egy-egy gyengébb hílerrel szépeket haltam. (fél zöld-fél kék healerrel esélytelen) azonban fél-epik healerrel 520 def-en lazán lement a timed COT is...
    Gondolom még a warridról van szó, tehát nem mondom a 25 defes rúnát, pedig az magában megoldotta a problémám... Warri viszont tapasztalataim szerint defcap nélkül is jobban bírja a hitet...

    Amúgy mondhatjuk, hogy már skilled tank vagyok, tankoltam az összes HC-t, OS10, OS25, VoA10 (emalon öcsivel tegnap!!!! :) előtte senkinek nem volt öcsije), HC archavon, HC Naxx (thaddius, sapph és KT hiányzik). Sajna EOE-be még mindig nem vettek be, mert mindig "link öcsi pugok" mennek, így nem tudom leszek-e csempijon of frózen vésztsz... Ulduart meg meg sem próbálom pugolni egyelőre... A HC dungeon öcsiket majd szépen lassan szerintem le tudom pugolni, de a raideket úgy látom, nem túl esélyes...

    laci666:
    nem lenne rossz ha tudnál Te is jönni néha napján, de sajna mi BS-en vagyunk... Nekem a mainem volt hunter, de már lassan feledésbe merül... A DK-t jobban élvezem, tankolni sokkal jobb, mint DPS-elni... (tegnap HC nexuson kivételesen DPS-eltem, és meglepődtem, 2300 dps-el lettem első a listán, pvp talenttel)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák