Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • D.Orion

    veterán

    válasz Arpee78 #43585 üzenetére

    Az a baj a lemming-es csapattal, hogy általában megállnak az első ellenfél láttán. Számtalanszor káromkodtam már a chat-ben mikor láttam, hogy a 10db tankból álló lemming horda megáll 3 tank ellen! És az még semmi, hogy megállnak... az ellen top 4-5 tankja meg jön a pálya másik felén, ahol én védek... Tehát nem a top 3 állította meg őket, hanem valami közép vagy alsókategóriás tank a csatában...

    Ilyenkor az utolsó mentsvár, hogy beírom nekik, hogy a top tankok a pálya másik felén vannk és mozduljanak meg: TEAM! Enemy top tank in other side! MOVE AND CAP enemy base OR WE LOSE! CMON LEMMINGS MOVE!!!

    Általában ez is vágólapon van. ;]

    (#43589) jahrn: Tegnap én egy ISU-152 -tól kaptam oldalról egy oylan pofont, hogy a full hp-s IS3-ban úgy kellett összevakarni valakit aki még el tudja vezetni a tankot a megmaradt 230hp-jával. Két legénységi tag meghalt, egyet vissza tudtam hozni. Motor sárga lett, két lánc leesett, torony besárgult. Visszalőttem még egyet becsületből, mert meneklni nem volt hova, túl későn vettem észre.

    (#43591) virkir: Szerintem azért nem hazsnálja, mert aki nem nézte végig a wot oldalán az arty tutorial-t annak fogalma sincs arról, hogy van ilyne a játékban. ;] Pedig ez egy hatalmas jóság az arty számára.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák