Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Gyuri27

    félisten

    válasz diegho #27588 üzenetére

    Nehéz úgy elfogadni mások igazát amíg csak orosz tankban ülsz.
    A francia nem számít.
    Át kellene ülni német tankba. Másként látszana az egész.
    Igen olvastam, hogy bétába mentél néhányat. De lássuk be az nem ugyanaz.

    A stat is érdekes dolog. Mert mikor az ember folyamatosan használ egy tankot, nem csak átugorja. Ne adj isten van kredit extrára. Free xp, hogy ne stock tankal kelljen szopni. Teljesen más élményt nyújt.

    A veszekedést meg rendezzétek privátba ha lehet.

    Amd - Radeon - Ryzen

  • fsb1000

    nagyúr

    válasz diegho #27588 üzenetére

    Valamit félre értesz folyamatosan.

    Ez nem panaszkodás... értsd már meg! Ez csak egy kérdés.
    Nem szidom a fejlesztőket és nem írom hogy jobb az orosz tank. Ha ezeket te beleviziónálod, akkor a te készülékedben van a hiba,

    ----

    Szerettem volna megtudni egy tapasztalt játékostól, hogy az IS-4 alsó része ilyen szituációban mennyire sérülékeny.
    Választ vártam, nem szentbeszédet, meg lealázást, hogy nem tudok játszani és semmit sem teszek azért, hogy megtanuljam használni a tankjaimat.
    Mirefől írkálsz ilyeneket????

    Én még nem találkoztam ilyen szitúban IS-4-el, hogy gyak a hasát látom és alló E-75-el gondosan becélozva belelővök mikor jőn fel a dombon én meg a domb másik oldalon állok és felnézek rá.
    Lehet csak véletlen eset, lehet én bénáztam valamit... fene tudja.. ezért kérdeztem.
    Már az is szürreális volt, hogy 3-adszorra is igy feljött miután betöltött.

    Eddig 22db IS-4-et lőttem ki, de szerintem mindet sík terepen csiki-csukival.
    Tudom hova kell löni, mégis kerülöm öket, elfogadva hogy nagy a pattanási arány.
    (persze ezt is lehet noobságnak mondani, de másoktól is olvastam, hogy az IS-4-et az átlagtól pattogosabbnak találják)

Aktív témák