Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fsb1000

    nagyúr

    válasz kirjak #4845 üzenetére

    Naugye...mondtam hogy néha bejön az a babona ha nem megy szakaszban szét kell válni, kilépni és máris minden oké. Még a JagdPzE100-al is sorra nyertem a csatáka hajnalbant.

    (#4844) Dobi 562: Az a T69 nagyon durva, bármikor találkozok vele, pattanás nélkül lead 2-3 találatot, és ezzel gyakran megpecsétli a sorsom. (nyilván golddal használják, de ez 100x jobb mint az égből kapott arty találat, ha nem vagyok full béna elmenekülök előle.)

    (#4846) remington2 Ezek szerintem jó ötletek. Van olyan acc-om amivel csak prémnélkül játszottam. Egy rémálom, a fejlődés. Nem fele, inkább harmada prémesnek mire egy tankot kifejlesztek, pedig nem is kezdőként vágtam bele.
    Szerintem túlzottan le van fojtva a tankszerzési lehetőség, és ennek fő oka amit te is írsz, hogy a WG nagyobb bevételhez jusson. Azt sejtem ez nem fog változni, hacsaknem még nagyobb tömegek játszanak majd a WoT-al és az Ő populáris igényük miatt behoznak olyasmiket amiket írsz.
    Mondjuk a WG-nek az tetszene hogy aranyért lehessen techtrét ugrani és egy Tigris Godos verzióját megvenni. Szerintem lenne rá kereslet. Én is fizetnék most 5000 Goldot a 183-as TD-ért. (lehet többet is)

Új hozzászólás Aktív témák