Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kirjak

    aktív tag

    válasz fsb1000 #4221 üzenetére

    Rendben akkor majd figyelek hogy fent vagy-e.Nem ígérem biztosra hogy játszom, elég képlékeny az időbeosztásom de ritkán jut "elég" időm játszani.
    Az együtt játszott csaták után elhívtak sörözni így kénytelen voltam engedni, mellesleg nehezményezni szokták olykor a csatározásaim számát.
    Ami következtetést levonhattam pár csatánk alatt az főként az volt hogy sokkal bizonytalanabb vagyok nálad-gondolom a csaták száma miatt elsősorban- és sokkal türelmetlenebb is.
    Régebben kamikaze módban játszottam, nem éreztem a szépségét a játéknak és emiatt nem is élveztem annyira mint mostanában.Amit pedig a kezdeti fejlődés hozott, sokkal bosszúsabb vagyok ha leszerepeltem és meg kell tanulnom/szoknom a csapattársak
    bénaságát, nem segítését és játékom akadályozását.
    Tízből legalább hatszor érzem tisztán a random partyban összesorsolt társaim nagyobb mértékű bénaságát, legyen az kapkodás vagy bizonytalan játék.
    Ez persze jó jel csak nehéz eggyüt "élni" ezzel.
    Nemrég KV-3 mal mentem gold ammoval és nagy reményekkel, éppen nyerő szériám volt, 15-ből 13 nyert meccs, magamhoz képest átlag feletti sebzéssel amikor jött egy olyan csata ahol 3 arty
    szétszedett pillanatok alatt. Valahogy így sikeredett. A kivégzett kollégák közül beírt az egyik hogy "0 dmg KV3, noob !!! HEHEHE" nekem ez akkor olyan bosszantó volt hogy abba is hagytam a játékot aznapra.
    Ezzel azt akartam éreztetni hogy milyen nehezen viselem ebben a játékban a folyamatos csesztetést pedig gondolom nem csak magyarul írja ki a játék nálam hogy nem udvarias az ellenfél csesztetése ha hibázik... nem hogy a csapattársunké.
    Este akkor ha fent leszel játszunk némán, részemről a taktik annyi lesz hogy figyellek, támogatlak vagy akadályozlak majd ahogy tőlem telik, igyekszem.

    Egyébként nagyon tetszett amikor mondtad az egyik pálya részre hogy "ez a sunnyogó oldal" azóta is így hívjuk haverokkal :)

    A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

Új hozzászólás Aktív témák