Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dvids

    aktív tag

    válasz lacibacsi #35626 üzenetére

    Ugyan már, azt kár vitatni, hogy jó játékosnak jobb a win rateje, én mindig első körben azt kérdezem magamtól, hogy én mindent megtettem-e a győzelemért? Általában egyedül játszom, megszoktam hogy csak magamra számíthatok.

    (#35628) diegho: marha egyszerű: nem játszom alacsony tierben. Tier5 alatt free xpzek, 5-6-ot csak akkor, ha új tankághoz nyúlok, 7-esből is csak light tankot tartottam meg és a Cometet. A meccsek nagy részét efelett játszom.

    Egyébként meg ez mentalitásról is szól, én ha csatába megyek nyerni akarok. Lehet nem az a legjobb mérőszám, de mivel ez motivál és ez befolyásolja a csatában a döntéseimet ezért erre megyek. Például ha capel az ellenfél és van egy kicsi esély, hogy még visszaérjek én megpróbálom ahelyett hogy a (meccs szempontjából már) haszontalan sebzést gyűjtögetném. De különben aligha hiszem, hogy olyan marhára eltérne a végeredmény abban ha valaki sebzésre törekszik és aközött aki a győzelemre, lássuk be, az esetek nagy részében így is a sebzést kell kiosztania az embernek ahhoz, hogy győzzön. Manapság már light tankkal is...

Új hozzászólás Aktív témák