Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fsb1000

    nagyúr

    válasz Patrick76496 #4785 üzenetére

    Azért nem kell annyira tartani attól a 183-as TD-től.
    Volt két köröm, ahol nem volt áthatoló és csak 400-akat sebzett, mert ennek a gold lőszere HE. Persze bemondta hogy penetrésőn, de hát nyilván nem az volt.
    Amúgy meg könnyen kilőhető ez a TD. Akár egy BAT is kivégzi 1v1-be, ha az első találattól nem pusztul el. Eddigi legnagyobb sebzésem T110E5-be 2250dmg - ez nem tudom hogy lehetséges, mert amúgy 2180 a max. A csata jelentés 2142-öt ír +4 modul sérülés. Na mindegy... lehet én néztem be az XVM-et
    ****

    A céltankjaimat módosítottam a tesztszerós próbák alapján.
    Elsődleges kifejlesztendő: FV215b (183) -> T8 elején járok.
    Másodlagos kifejlesztendő T57 Heavy -> T7 közepén tartok.
    Ezzel is lehet jó sebzős köröket menni, tárat gyorsan tölti:

    A T57 gold lőszere fajlagosan drágább. Bár az kérdéses melyik penetrál többet.
    A JagdPz-E100 gold lőszerének ár/dmg aránya is nagyon jó, de ha fele lepattan akkor semmit nem ér. A T57 kisebb penje sokkal gyakoribb áthatolást eredményezett nálam. 80-90% biztos megvolt a tesztszerón.
    Az FV215b (183) kényelmesebben játszható mint a JagdPz-E100, bár arra számítok hogy EU szerveren a jó játékosok és artyk nem sokáig hagynak élni és nem lesznek 5-6K dmg-s körök. A T57-nek meg kissé medes fillingje van, legalábbis nem egy E100 monstrum. Kell a változatosság... és jobban tudok vele játszani mint a BAT-al.

    ***************

    Amikről lemondtam, mert vagy nem megy vele a játék vagy semmi újat nem adnak meglévő t10-es tankjaimhoz képest:
    FV215b - E100 sokkal jobb és/vagy élvezetesebb.
    Leopard1 - Nekem hiányzik róla az E-50M páncélzata, hiába mozgékonyabb. Lövege majdnem ugyanaz alig érezni a különbséget.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák