Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dobi 562

    addikt

    Nekem ne mondja senki, hogy nem nyúl bele a WG az MM rendszerbe. Napok óta képtelen vagyok 50% fölé menni a napi győzelmi arányomban, pedig a csatánkénti átlagsebzésem növekszik (tegnap például 2100 volt) és ugyanazokkal a tankokkal játszok hetek óta.

    És hogy lehetséges, hogy mindig az én csapatomba kerülnek az ilyen játékosok? És sokszor a 10-es top tankok is piroskák...

    Ha szét akarja cseszni a WG a statomat, akkor kíméletesebben is megoldhatná. Ír egy levelet, hogy ez az 54% győzelmi arány ez túl sok, átírják 48%-ra és cserébe kiegyenlített (+,-10% győzelmi esély) csatákba sorsol, ahol nem találkozok sunnyogókkal, kemperekkel, afk-zókkal, TK-zókkal, valamint funny srácokkal. Én meg válaszolnék nekik, hogy oké, köszi fiúk. Ez így fasza lesz.

    De mikor sorozatosan 4000 körüli sebzéseket osztok és bukunk a picsába, mert a piroskák a játék alapjaival sincsenek tisztában, az úgy érzem igazságtalan...

    Most pedig elmegyek edzeni, mert zsinórban 5 vereség:1 győzelem kezdésnek kicsit sok... :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák