Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • diegho

    nagyúr

    válasz Bingisz #21976 üzenetére

    Megírtam a troll hsz-t, de töröltem. Inkább nem foglalkozok velük, csak sajnos ingame ott fognak villogni a pm-ek, ami miatt az új acc készült. Lehet lesz 3. emiatt. Amúgy a legkomolyabb mondat ez volt:

    hát igen
    minden szép és jó, de ha megnéztétek RENDESEn a videót akkor láthattátok, hogy többségében 8as tankok ellen ment, akik (pl caernavrin, IS-3 az elején) azt sem tudta merre van az ablak. magyarán míg a csapattársak leverték az enemy t10 és néhány t9esét addig Ő (nem akarom megsérteni, szépen csinálta) tiger2(225 mm) 110(215 mm) IS-3(225mm) ellen nyomult. a lila szín pedig valószínüleg ennek az eredménye. ez olyan pont mint amikor kv-1el 3masokra lövünk, de a matildát elkerüljük"mert átüt"

    Ez olyan szinten buta, hogy tuti több évbe telt, mire megtanították írni. kettőnk összehasonlítása és még így is megmondja a tutit. :C Minden tiszteletem az övé, én sosem tudnék olyan szinten burokban élni, hogy mondjuk beszóljak Kobe Bryant-nek, mert csak a szar Raptors ellen tudott 81 pontot dobni.

Új hozzászólás Aktív témák