Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sebijani1982

    senior tag

    válasz tigerk #60028 üzenetére

    Láttam a képeket! Sajnos ezt meg kell szokni. Árulták már el az én pozíciómat is, volt hogy zöld vagy kék játékos is, de csupán azért mert ő már halott volt én meg még éltem. A csata végén meg kiderült, hogy elhullott kb 2000 sebzéssel, nekem meg mákom volt és 4000 sebzés felett a csapatban top sebzőként végeztem.

    A "köcsögkirály" és hasonlóak ellen pedig van beépítve funkció - chat kikapcsolása.

    Illetve a cenzúra. Azt hiszem ehhez egy file-ban tárolja a szavakat amiket *-oz. Ebbe felveszed ezeket a szavakat is és nem tudnak káromkodni neked.

    Egyébként a másik játékos is megér persze egy misét! Viszont ha az utcán mászkálsz vagy a nagyobb tömegben, ott is számtalanszor hallhatsz hasonló dialógust.

    A való életben pedig a mobilod, neted, vagy csak a bankkártyád árulja el a felső hatalomnak a pozicíódat! :DDD

    Béke!

    [ Szerkesztve ]

    "Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

Új hozzászólás Aktív témák