Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz Iron Funeral #32498 üzenetére

    Az attól függ, hogy kik az ellenfelei az excelsiornak. Úgy szereztem vele a tank ászt, hogy a csapatom elhullott és egyedül maradtam 5 ellenféllel szemben, ahol a legerősebb egy pz4 volt. A kisebb tankok pattognak róla, mint a fene és még a hátulja, oldala is jól páncélozott, relatívan persze, de még az is tud pattintani és az ágyú elég ellenük. KV1, T1H stb nehéz dió, mert az ágyú pontatlan már közepes távolságra is, hogy gyenge pontot lőjön az ember. Ha nem teljesen idióta a KV1 játékos, akkor nincs ellene esély, de szerencsére sok az idióta, akit ki lehet cselezni vagy okosan kell ellenfelet választani, ha lehetséges.

    Egyébként szinte mindegyik prémium tanknak gyenge valamije nagyon, a többségnek az ágyúja.

    A statisztika szerint egyébként messze a T-25 a legeredményesebb olcsó prémium tank:
    [link]

    Többször volt már féláron, 750 aranyért ajándék és a kreditet is jól hozza. A T25-nek egyedül a forgás (torony és test is), ami a gyengesége. Ezen lehet valamit javítani a prémium üzemanyaggal, akciókban 2,5e kredit és kitermeli simán. A látótávját fel lehet javítani optikával vagy binoval, ha valaki szeret gyakran sniperkedni.

    Ez nyilván átlagolás, meg ahogy írja, nem is sok csata alapján, de nekem van T-25 és ha belejön az ember, akkor szépen tudja termelni a kreditet, miközben még a legénység is fejlődik. Természetesen nem lehet összehasonlítani a nagyobb tier prém tankokkal, de nem is az volt a kérdés, hanem, hogy melyik az olcsó prém kategória királya. Megkockáztatom, hogy a T-25, a stat alapján is, de a játékélmény alapján is.

    Ahogy drenadar is írja, azt kell még megfontolni, hogy van-e kedvenc irány és azon van-e olcsó prém tank, mert a legénység fejlődése is egy másodlagos szempont lehet, amit érdemes megfontolni.

  • Drenadar

    veterán

    válasz Iron Funeral #32498 üzenetére

    Szerintem jobb páncélja van mint az M3-nak, illetve sebezni is tud, és elég sűrűn teszi.
    Ha KV1 jön szembe, akkor ha be van forgatva kell a gold, de onnantól tornyát is belövi.

    Az oldalpáncéltól szoktam eldobni az agyam, hogy miért spórolták ott ki az anyagot...
    A hátsójának pontosan ugyanakkora páncélja van mint elől, és szokott is meglepetést okozni a csemetéknek, akik megkerülnek és arra várnak, hogy a seggét majd könnyen belövik...

    És hogy miért jó? sokkal gyorsabb mint a "heavyk" és az átlag nem is tud vele mit kezdeni.
    Én max a troll hetzerektől szoktam kicsit megijedni.

    Mondanám hogy bemehetünk gyakorlóba megnézhetjük milyen más tankhoz képest, de nem nagyon van kedvem most erre...

    Az tény, hogy nem egy szuper terminátor, de mégis élvezetes vele a játék...

    és mindenesetre fura, hogy ugyanaz a motor van benne mint a dupla akkora black princeben :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák