Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • peterson79

    őstag

    válasz köpet #209489 üzenetére

    Hidd el, hogy ha célzottan lövöd a tankot sem adja be ezeket a dolgokat. Pont ez a lényege az RNG-nek :)
    Néha Én is fogom a fejem, de azért amikor már van fogalmad a játékról, helyezkedés, pár gyenge pont amit érdemes lőni, akár vakon belőni egy bokorba, ott már fognak jönni a jobb eredmények is, nekem elhiheted. ;)
    Kb 2 hónapja folyamatosan tudom felfelé tolni a WG értékemet, pedig azt hittem elértem a határaimat. Aztán megnéztem egy videót, pár dolgot átállítottam és láss csodát, megint javulok...és nem re-roll, sosem csinálnék olyat, elvből sem, meg ki tudja mi marad mi megy. Bár itt már páran csináltak ilyet és elvileg a prémtankok megmaradnak..meg még a nyereményesek? Azt hiszem. Nem baj, ettől független szerintem maradok így.

    Amúgy hoznék egy példát másik játékból. NBA2K21. Nem tudom ki mennyire ismeri, de a lényeg, hogy kis szaros, kezdő középiskolás játékosként kezded a Karrier-ed, aztán persze eljutsz az NBA-be és tarolsz, mert ugye Te vagy az új tehetség.
    Aha, csak az addig tartó út és persze maga az NBA sem fenékig tejfel. Most tekintsünk el a programhibáktól. Elképesztő mennyi kosarat ki lehet hagyni, de még a zsákolás sem megy be és nem cdak nekem, a gépnek sem, tehát elég jól visszaadja a valóságot, szoktam nézni ilyen videokat neten. Frusztráló, mert szeretnéd, ha minden dobás jó lenne, de nem lehet ilyen :)

Új hozzászólás Aktív témák